برای سال تحصیلی 1404-1403

ثبت نام در دبستان های علامه طباطبایی آغاز شد

پیش ثبت نام دبستان های مجتمع علامه طباطبایی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ از دوم دی ماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی با صدور اطلاعیه شماره ۳ (دانلود کنید) و اطلاعیه شماره ۴ (دانلود کنید) از متقاضیان پسر و دختر ثبت نام در دبستان های علامه طباطبایی دعوت کرد تا برای پیش ثبت نام در «سامانه ستاد ثبت نام» به نشانی اینترنتی www.alameh.ir  مراجعه کنند.

در اطلاعیه ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی، تصریح شده است که ثبت نام متقاضیان از طریق مصاحبه حضوری (ارزیابی علمی و شخصیتی) انجام می گیرد.

مراحل ثبت نام برای دبستان های علامه طباطبایی:

  • ورود به سامانه ثبت نام در سایت alameh.ir
  • ثبت اطلاعات اولیه و دریافت کد و رمز عبور
  • تکمیل اطلاعات و تائید نهایی در سامانه ها
  • شرکت در مصاحبه حضوری
  • دعوت برای ثبت نام قطعی در صورت موفقیت در ارزیابی حضوری

چه مدارسی را می توانید انتخاب کنید؟

دانش آموزان پسر می توانند در واحدهای پسرانه نیاوران و پاسداران ثبت نام کنند. واحد دخترانه تهرانپارس نیز پذیرای متقاضیان دختر خواهد بود. متقاضیان ثبت نام توجه داشته باشند که پیش ثبت نام زمانی در سامانه به اتمام می رسد که «رسید ثبت نام» نمایش داده شود. ستاد ثبت نام به خانواده ها پیشنهاد کرده است که با توجه به سیستم یکسان آموزشی دبستان های علامه طباطبایی، واحدی را انتخاب کنند که به محل زندگی شان نزدیک تر است.

ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی درخصوص سن متقاضیان در دوره پیش دبستان و دبستان اعلام کرد: «بر اساس مقررات، برای ثبت نام در پیش دبستان، لازم است دانش آموزان پنج سال تمام (نیمه اول ۹۸ و نیمه دوم ۹۷) و برای ثبت نام در پایه اول، شش سال تمام (نیمه اول ۹۷ و نیمه دوم ۹۶) داشته باشند.» متقاضیان ثبت نام در میان پایه های دبستان های علامه طباطبایی (پایه های دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم) می توانند از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱ وارد سامانه ثبت نام شده و پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

مدیران دبستان های سه گانه علامه طباطبایی چه می گویند؟

چنانچه می خواهید با هر یک دبستان های پسرانه و دخترانه علامه طباطبایی بیشتر آشنا شوید؛ مصاحبه های مدیران واحدهای نیاوران، پاسداران و دخترانه تهرانپارس را در لینک های زیر بخوانید:

 

ویدیوی نحوه ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی را اینجا ببینید.

 

۴۰ مصاحبه برای آشنایی بیشتر با مدارس علامه طباطبایی (بخوانید)

 

برای ورود به سامانه ثبت نام و انجام پیش ثبت نام، کلیک کنید.

اخبار پیشنهادی