مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

برگزاری هفته سوم کلاس های ادونس آبشناسانی ها

دانش آموزان دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد آبشناسان پنج شنبه ها ۴ زنگ در کلاس های طرح مدرسه پیشرفته (ادونس) شرکت می کنند. این کلاس ها از هفته دوم بهمن ماه آغاز شده است و سومین هفته آن امروز ۲۸ بهمن برگزار خواهد شد.

کلاس های طرح مدرسه پیـشرفته (ادونس) آبشناسانی ها شامل ۲ بخش الزامی و اختیاری است. بخش الزامی آن در روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت ۸ تا ۱۲:۳۰ و بخش اختیاری بعدازظهر پنج شنبه برگزار می شود.

دانش آموزان پایه هفتم طرح ادونس، در بخش الزامی کلاسها، پنج شنبه ها در ۲ زنگ کلاس ریاضی، یک زنگ فیزیک و یک زنگ شیمی شرکت می کنند. برای پایه هشتمی ها هم دو زنگ ریاضی، یک زنگ فیزیک و یک زنگ زیست شناسی برگزار می شود.

در بخش اختیاری طرح ادونس دانش آموزان دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد آبشناسان در یکی از طرح های دانش مغز (Brain Bee)، کاپ فیزیک و تفکر الگوریتمی (مهارت برنامه نویسی) شرکت می کنند.

هدف از برگزاری کلاس های طرح ادونس برای دانش آموزان پایه های هفتم و هشتم، آموزش درسهای ریاضی و علوم مطابق با آخرین استانداردهای جهانی مانند ۵E و NGSS و با رویکرد جستجوگرانه و تفکر خلاق است. آشنایی با رویکرد حل مساله پیشرفته، از دیگر برنامه های طرح مدرسه پیشرفته (ادونس) است.

برنامه کلاس های پایه هفتم:

برنامه کلاس های پایه هشتم:

اخبار پیشنهادی