مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

چهره های ماندگار واحد آبشناسان معرفی شدند

مراسم تقدیر از دانش آموزان برتر و نمونه دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد آبشناسان با عنوان  «چهره های ماندگار سال تحصیلی ۹۶-۹۵» روز چهارشنبه، ۲۷ اردیبهشت، در واحد آبشناسان برگزار شد. 

در این مراسم از دانش آموزان برتر در سه زمینه «آموزشی و پرورشی»، «فرهنگی و ورزشی» و «انضباطی» تقدیر به عمل آمد. همچنین دانش آموزان برتر زمینه پژوهش و واحد ادونس به صورت جداگانه معرفی شدند و به آنها جوایز نفیسی اهدا گردید. اسامی دانش آموزان برتر سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد آبشناسان به شرح زیر است:

***پایه هفتم

*در زمینه آموزشی و پرورشی

نیما جوادی اقدم، امیر رضا خرمی نژاد، آبتین زمانی، کسری رستمی، امیر ماهان مقصودی، فریار کولی نیا، آیدین عدمی، بهراد جهانی، کیان تراکمه، پارسا کوثری، نیما داوری، آرمان داورپناه، آرمان لهراسبی، سیدمحمداحسان حسینی بازاردهی، پوریا رزم آرا، سید سپهر المدنی.

*در زمینه فرهنگی و ورزشی

علیرضا سرتیپ زادی، فرزاد نوروزی، محمد مهدی رجایی، آرمان داور پناه، علیرضا تیموری، آرمین رجبی، شایان کریمی، پارسا سلیمانی فرد، علی جعفری، احمدرضا مناف زاده.

*در زمینه انضباطی

حسین محرابی، سید احسان حسینی بازاردهی، ابوالفضل کاظمینی، آرین رجایی پور، آریان افضل زاده، نیما داوری، ارشام اسدنژاد، امیر محمد مرادی فخرآبادی، کیان کیوانی، آرشام قندی زاده.

*در زمینه های پژوهش

پارسا شهیدی، امیررضا اکبری، علیرضا تیموری، امیر علی دلکش، آریو ترکاشوند، پرهام کرمی، بردیا خلیلی دیلمی، کسری رستمی.

***پایه هشتم

*در زمینه آموزشی و پرورشی

سروش ناصح، مهدی صباغ، اشکان بهروزی، سید امیر علی معین الدینی، مازیار گوهر کش، حسین ربانی، سینا مهدی زاده، پارسا سنایی راد، شایان فرزانه، آروین باقری ، ایلیا صادقی، غفار غفاری، مهرکیش ماکویی، امیر حسین حضرتی، آرین علیدادی پور، آرشام عجمی.

*در زمینه فرهنگی و ورزشی

امیرعلی داودی آب کنار، سید ارشیا طیاری، محمد حسین نصیرزاده، امیر محمد ایزد پناه، امیر علی اجاقی، علیرضا آرای آذر، امیر رضا شریفی، شایان روان خواه، عرشیا یعقوبی، محمد مهدی پرچمی.

*در زمینه انضباطی

سینا مرکباتی، پارسا رحیمیان، سید امیرعلی معین الدینی، نیما حاجی نیا، ائلمان رحیم زاده، امیر علی سامانی، پویا محمدی، امیر علی داودی آب کنار، آرین صادقیان، محمد میر مجیدی، مهدی کاویانی، آرین شهرابی، فراز منصوری، مهرداد سلیمی، ایلیا اسمعیلی خانی، اشکان بهروزی، آرین علیدادی پور، سید علی بنی هاشمی.

*در زمینه های پژوهشی

کیارش شجاعی، سید حسام شریعت، حسین مولایی.

***پایه نهم

*در زمینه آموزشی و پرورشی

علی علیزاده، محمدپارسا دستگیر، سورنا محمد هاشم، علیرضا اکبری، عرفان ریاضتی، بهراد کردی، محمد جواد کهن کن، علیرضا منتظری، سبحان پرشیان، عرفان حسینی بازار دهی، پیروز وزیری، محمد امین چهارده چریک، کیارش شیروانی، آرمین چناری، امیر محمد صالح، ارشیا میر رکنی، ایلا شفیعی، هوتن گشتاسبی، علی کهن پور، پدرام رمضان زاده، آرمان امیری، سپهر احمدیان، دانیال قرابی.

*در زمینه فرهنگی و ورزشی

میر حسین نوروزی، پویا عبدی، امیر حسین کلانتری، امیر سالار سجادی، علی موسوی، عرفان ریاضتی، محمد مس شناس، رادین سیری، سورنا محمد هاشم، امیر حسین رهبری.

*در زمینه انضباطی

مهربد ضیایی، ارشیا صلاحمند، علی شریفی، مهدی شمس، سینا جمالی، پویا لعلی، حسین بریم نژاد، سینا سعیدی، ارد زرین نژاد، کامیار نخعی..

*در زمینه های پژوهشی

عرفان ریاضتی، امیر حسین رهبری، امیر حسین بیدی، مهربد ضیایی.

**** واحد ادونس

*در زمینه آموزشی و پرورشی

امیرعلی واعظی، آرمان وصال، رامین هاشم پور، آرمین سلیمانی فرد، شاهین حیدری.

*در زمینه فرهنگی و ورزشی

امیررضا خان محمد، کسری حاجی حیدری، کسری پهلوانی، ارشیا دادرس.

*در زمینه انضباطی

دانیال حقوقی، سروش خلقت، امیرحسین توکلی، آراد شیخ سلیمی.

اخبار پیشنهادی