قهرمانی در مسابقات ایران اپن ۲۰۲۱

تیم های رباتیک مجتمع علامه طباطبایی در مسابقات ایران اپن ۲۰۲۱ دو مقام اول کسب کردند. در این مسابقات که ۱۶تا ۲۲ اردیبهشت ماه به صورت آنلاین برگزار شد، تیم علامه طباطبایی در لیگ دمو دانش آموزی مقام اول سوپرتیم را به دست آورد و تیم دیگری از علامه ای ها در لیگ امداد فضای مشترک جایزه بهترین کار تیمی را کسب کرد.

در تیم دموی دانش آموزی علامه طباطبایی، دانش آموزان آراد مساکینی و هیراد موسوی از واحد فرمانیه حضور داشتند. دانش آموزان ایلیا قشایی از واحد پاسداران دوره اول و کسری بختیاری، سهند نجاتیان و رهام امیدی از واحد آبشناسان هم اعضای تیم امداد فضای مشترک بودند.

علامه ای ها با ۱ تیم در لیگ فوتبالیست، ۲ تیم در لیگ امداد فضای مشترک و ۲ تیم در لیگ دموی دانش آموزی در مسابقات ایران اپن ۲۰۲۱ شرکت دارند.

در تیم فوتبالیست سنگین وزن، علی شکوهی بهار از واحد شریعتی و ایلیا زاهدی از واحد آبشناسان حضور داشتند. ایلیا قشایی از واحد پاسداران دوره اول و کسری بختیاری، سهند نجاتیان و رهام امیدی از واحد آبشناسان هم اعضای تیم اول علامه طباطبایی در لیگ امداد فضای مشترک بودند. در تیم دیگر علامه طباطبایی در همین رشته هم رهان همتی نژاد و مهدی صالح زاده از واحد آبشناسان حضور داشتند. هیراد موسوی و آراد مساکینی از واحد فرمانیه و پارسا پور اشرف، نادر احمدی از واحد فرمانیه و آرتین عضدی فر و آرمان شرافتی از واحد ادونس آبشناسان هم اعضای دو تیم علامه طباطبایی در لیگ دموی دانش آموزی بودند.

اخبار پیشنهادی