مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

جلسه حضوری مدیر با خانواده ها در واحد نیاوران

در ماه شهریور جلسات متعددی با حضور دبیران، کارکنان و مدیریت جدید پیش دبستان و دبستان علامه طباطبایی – واحد نیاوران برگزار شد.

«علی اصغر معینی» مدیر واحد نیاوران در مورد جلسات برگزار شده به خبرنگار سایت مجتمع فرهنگی، آموشی علامه طباطبایی  گفت: «در شهریور ماه جلسات زیادی با حضور دبیران و کادر اجرایی داشتیم که موضوع آنها تنظیم برنامه های سال تحصیلی آینده بوده است. از مهمترین موضوعاتی که در جلسات مطرح و در مورد آن تصمیم گیری شد زمان و نحوه برگزاری جشن شکوفه ها، جشن آغاز سال تحصیلی و اردوی بازدید از ایستگاه آتش نشانی بود. در این جلسه ها در مورد چگونگی برگزاری جلسات با اولیا و جلسه انتخابات انجمن اولیا و مربیان هم بحث شد.»

یکی از این جلسه ها، جلسه کادر مدرسه و مدیر جدید پیش دبستان و دبستان علامه طباطبایی – واحد نیاوران بود. در این جلسه ضمن معرفی کادر اجرایی و آموزشی مدرسه، مدیر واحد نیاوران در مورد اهداف و رویکردهای مدرسه در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ صحبت کرد. او همچنین نکاتی درباره نحوه برخورد با دانش آموزان، شناخت و اهمیت دادن به تفاوت فردی دانش آموزان، لزوم مطالعه کادر مدرسه در حوزه علوم انسانی و ارتباط موثر با خانواده ها ارائه کرد. معینی در ادامه توضیحاتی در باب ارزشیابی توصیفی و موارد انضباطی داد.

در روزهای باقیمانده تا شروع سال تحصیلی نیز جلساتی با حضور اولیا دانش آموزان هر کلاس و مدیر مدرسه با موضوع معرفی و تبیین برنامه های مدرسه و سوال و جواب برگزار می شود.

اخبار پیشنهادی