مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

تمدید زمان ثبت نام در جشنواره علمی پژوهشی

زمان ثبت نام در چهاردهمین جشنواره علمی پژوهشی مجتمع علامه طباطبایی تا ۳۱ فروردین ماه تمدید شد. این جشنواره ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

دانش آموزان می توانند در ۷ رشته هوافضا، نجوم، پزشکی، رباتیک، نانو، بازی سازی و برنامه نویسی در این جشنواره پژوهشی شرکت کنند.

دانش آموزان برای شرکت در این جشنواره باید فرم ثبت را پر کرده و آن را به شماره ایمیل eng_mlki@yahoo.com و یا به شماره واتس آپ ۰۹۲۲۴۸۵۷۵۰۹ ارسال کنند.

آخرین اخبار، اطلاعات و قوانین جشنواره از کانال اطلاع رسانیATFCUP منتشر خواهد شد.

«دانلود فرم ثبت نام در جشنواره»

«محمد مالکی» مسئول پژوهش مجتمع، درباره اهداف چهاردهمین جشنواره پژوهشی مجتمع علامه طباطبایی می گوید: «در برگزاری این جشنواره اهدافی همچون اشاعه فرهنگ پژوهش و تحقیق فردی و گروهی در بین دانش آموزان، رشد و توسعه بنیه علمی و پژوهشی دانش آموزان و ایجاد زمینه برای بروز خلاقیت ها و تشویق و ترغیب آن ها به تلفیق دانش نظری و فعالیت های عملی و کاربردی را مدنظر داریم.»

به گفته مالکی، هدایت و راهنمایی دانش آموزان در جهت شکوفایی علایق و استعدادهایشان، فراهم کردن امکان دستیابی دانش آموزان به یافته های جدید علمی و پژوهشی داخل و خارج کشور، ایجاد زمینه مشارکت دانش آموزان مستعد در انجام پژوهش های ملی و منطقه ای، برگزاری مسابقات علمی، پژوهشی و آزمایشگاهی و تشکیل نمایشگاه هایی از دست سازه ها و نتایج پژوهشی از دیگر اهداف این جشنواره است.

اخبار پیشنهادی