مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

آمادگی دوازدهمی های واحد پاسداران برای شرکت در آزمون جامع شهریورماه

دانش آموزان پایه دوازدهم دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد پاسداران با شرکت در پانسیون های مطالعاتی مدرسه برای آزمون جامع ۱۵ شهریورماه آماده می شوند. پانسیون مطالعاتی دانش آموزان از ۲۲ تیر آغاز شده و تا ۱۴ شهریور ادامه دارد.

پانسیون چطور برگزار می شود؟

پانسیون مطالعاتی  دانش آموزان پایه دوازدهم دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد پاسداران تا ۷ شهریورماه با حضور دبیران برگزار می شود. تا این تاریخ، کلاس های آموزشی پاسدارانی های پایه دوازدهم تا ساعت ۱۵ برگزار می شود و دانش آموزان بعد از یک ساعت استراحت از ساعت ۱۶ تا ۲۰:۳۰ در پانسیون شرکت می کنند. از ۹ شهریور ماه و با پایان یافتن کلاس های درس، پانسیون از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۲۰:۳۰ شب برگزار می شود.

پانسیون مطالعاتی اردوی مطالعاتی روزانه کنکوری های واحد پاسداران است. آن ها در ساعات مشخص در سالن مطالعه مدرسه حاضر می شوند و بر اساس برنامه، مطالعاتشان را آغاز می کنند. نیروهای رفع اشکال، دبیران، فارغ التحصیلان قدیمی مدرسه و مشاوران در طول پانسیون در کنار دانش آموزان هستند. هدف از این برنامه جمع بندی مطالب درسی پایه و تثبیت مفاهیم تدریس شده پایه دوازدهم است.

بخشی از این پانسیون به برگزاری آزمون های هفتگی اختصاص دارد. دانش آموزان پایه دوازدهم دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد پاسداران هر پنج شنبه در آزمون هفتگی شرکت می کنند. این آزمون ها از ۲۷ تیرماه آغاز شده و آخرین آن ها ۶ شهریورماه برگزار می شود. هدف از آزمون های هفتگی ارزشیابی نوع مطالعه دانش آموز در هفته و برنامه ریزی برای موفقیت در آزمون جامع ۱۵ شهریورماه است.

اخبار پیشنهادی