اخبار ویژه ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

چهارشنبه/۵ بهمن ماه

اولین جلسه توجیهی ثبت نام در پایه هفتم دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ چهارم بهمن ماه به صورت مجازی برگزار شد. «محسن ایرجی» مسئول آموزش دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی در این جلسه درباره مهمترین رویکردهای و برنامه های آموزشی و پرورشی مدارس علامه طباطبایی صحبت کرد. معرفی طرح ادونس برای دانش آموزان پایه های هفتم و هشتم، نحوه ارزشیابی علمی دانش آموزان در سال تحصیلی، برگزاری اردوهای مختلف و جشنواره های فرهنگی و هنری و پاسخ به سوالات اولیا درباره جلسه توجیهی حضوری ۷ بهمن ماه، از دیگر صحبت های ایرجی در این جلسه بود.

سه شنبه/۴ بهمن ماه

اولین جلسه توجیهی مجازی متقاضیان ثبت نام در پایه هفتم دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی ساعت ۱۷:۳۰ امروز ۴ بهمن ماه در آدرس اینترنتی https://lahzenegar.com/alameh/tojihihaftom  برگزار می شود.

در این برنامه فرآیند پیش ثبت نام متقاضیان ورود به پایه هفتم به صورت گام به گام توضیح داده می شود. در این جلسه همچنین به پرسش های اولیا گرامی درباره موضوعات مختلف پاسخ داده خواهد شد.

  • با ورود به لینک ورود به جلسه در زمان تعیین شده و درج شماره تلفن همراه اعلام شده در حین ثبت نام، رمز ورود را دریافت خواهید کرد.

دوشنبه/۳ بهمن ماه

اولیاء و دانش آموزان متقاضی ثبت نام در پایه هفتم دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی در اولین جلسه توجیهی حضوری، از نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزی مدارس علامه طباطبایی بازدید می کنند. در این جلسه همچنین رویکردهای آموزشی و فرهنگی مجتمع توسط مشاوران مدارس، تشریح می شود.

دوشنبه/۳ بهمن ماه

اولین جلسه توجیهی حضوری متقاضیان ثبت نام در پایه هفتم دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی ۷ بهمن برگزار می شود. محل برگزاری این جلسه دبیرستان دوره اول علامه طباطبای – واحد آبشناسان به آدرس «انتهای بزرگراه ستاری شمال به سمت ستاری جنوب، خروجی اول سمت راست خیابان اخلاص، پلاک ۱۱» است. این جلسه برای هر متقاضی، در ساعت انتخاب شده توسط ایشان در سامانه ثبت نام برگزار می شود.

شنبه/۲۴ دی ماه

در جلسه توجیهی حضوری که در تاریخ ۷ بهمن ماه برگزار می شود، از دانش آموزان آزمون گرفته می شود. این آزمون از دروس ریاضی و علوم خواهد بود. ضمن تاکید به حضور دانش آموزان متقاضی پایه هفتم در جلسه، یادآور می گردد که حتما مداد و پاک کن همراه داشته باشید.

دوشنبه/ ۱۹ دی ماه

اولین جلسه توجیهی آنلاین متقاضیان ثبت نام در پایه هفتم دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی ۴ بهمن ماه برگزار می شود. ۷ بهمن هم جلسه توجیهی حضوری برای متقاضیان ثبت نام در همین پایه، براساس زمان انتخابی در سامانه ثبت نام، در واحد آبشناسان برگزار خواهد شد.

دوشنبه/ ۱۹ دی ماه

جلسه توجیهی آنلاین متقاضیان ثبت نام در دبستان های علامه طباطبایی ۲۴ بهمن برگزار می شود. جلسه ارزیابی علمی حضوری براساس زمان انتخابی در سامانه ثبت نام، برای دبستانی ها هم ۲۷ بهمن ما در واحد آبشناسان تشکیل می شود.