۱۱ بهمن ماه؛ آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره همساز

آخرین مهلت ارسال آثار به دهمین جشنواره موسیقی دانش آموزی «همساز» تا ۱۱ بهمن ماه تعیین شد. دانش آموزان مدارس مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی، از پایه پیش دبستان تا دوازدهم، تا این تاریخ فرصت دارند که آثارشان در دو دسته سازهای جهانی (کلاسیک) و سازهای ایرانی (سنتی) را از طریق مسئول فرهنگی مدرسه به جشنواره ارسال کنند.

جشنواره همساز امسال در یک مرحله و به صورت مجازی برگزار خواهد شد. دانش آموزان برای شرکت در این مسابقات می بایست دو قطعه از آثار نوازندگی خود را تا سقف ۵ دقیقه به صورت تصویری (افقی) ضبط کرده و از طریق فضای مجازی برای مسئول فرهنگی مدرسه شان ارسال کنند. حجم فایل های ارسالی باید کمتر از ۸۰ مگابایت باشد. دانش آموزان تا تاریخ ۲۵ دی برای ارسال آثار به مسئول فرهنگی واحدشان فرصت خواهند داشت. آثار دانش آموزان ۱۲ بهمن به دبیرخانه مسابقات و هیات داوران ارسال خواهد شد.

علامه ای ها در مسابقات همساز، در قالب ۵ گروه با یکدیگر رقابت می کنند. گروه اول، پیش دبستانی های پسرانه و دخترانه. گروه دوم، دانش آموزان دبستان های دوره اول پسرانه و دخترانه. گروه سوم، دانش آموزان دبستان های دوره دوم پسرانه و دخترانه. گروه چهارم، دانش آموزان مقطع متوسطه اول پسرانه و دخترانه و گروه پنجم، دانش آموزان مقطع متوسطه دوم پسرانه.

اسامی برندگان دهمین جشنواره موسیقی دانش آموزی «همساز» همزمان با دهه فجر اعلام خواهد شد.

اخبار پیشنهادی