مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

نفرات برتر مسابقه دست ساخت های فیزیک معرفی شدند

اولین دوره مسابقات دست ساخت های فیزیک در دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد گلستان در سه بخش برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

حسین الهی معلم فیزیک و مسئول برگزاری مسابقات به خبرنگار سایت مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی گفت: «گروه فیزیک مدرسه برای ایجاد فضای نشاط و شادابی در آموزش و ارتقای مهارت های فردی و فنی دانش آموزان و البته بالا بردن روحیه مشارکت جمعی و تمرین کارگروهی مسابقات دست ساخت های فیزیک را برگزار کرد.»

وی افزود: «این مسابقات در رشته های ماشین تله موشی، ساخت دست سازه های فیزیکی و تولید محتوای الکترونیکی برگزار شد. برای همه شرکت کنندگان به خصوص نفرات برتر مسابقه، جایزه و نمره مستمر تشویقی نیز در نظر گرفته شد.»

به گفته الهی در مجموع ۷ گروه در بخش ماشین تله موشی و ۱۳ گروه در بخش دست سازه ها و ۳ گروه در بخش تولید محتوای الکترونیکی شرکت کردند و از بین آنها پنج گروه به مرحله نهایی راه یافتند و مقام های برتر را کسب کردند.

در مسابقات ماشین تله موشی هر گروه فرصت ٣ بار رکوردگیری را داشت و مسابقه در دو مرحله مسافت بیشتر و زمان کمتر انجام شد. در بخش بیشترین مسافت، کسری بهروزکار به همراه تیم سید پارسا جوادی و محمد مهدی علی نژاد مقام اول مشترک را به دست آوردند. در بخش سرعت نیز تیم مهدی عزیزی و سعید مالکی اول شدند. تیم سید پارسا جوادی و محمد مهدی علی نژاد مقام دوم و تیم سینا ابوالقاسمی و ونداد پرهیزکاری مقام سوم را به دست آوردند.

در بخش دست سازه های جذاب سینا صفری، علیرضا زارعی، امیرعلی صداقت، محمد حسین رهبری مهر و آبتین بهادرانی مقام های برتر را کسب کردند.

اخبار پیشنهادی