مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

نفرات برتر المپیاد ورزشی «جام وحدت» معرفی شدند

نفرات و تیمهای برتر المپیاد ورزشی دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد فرمانیه با نام «جام وحدت» معرفی شدند.

این مسابقات با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم در رشته های فوتسال، والیبال، بسکتبال و تنیس روی میز برگزار شد. درادامه اسامی نفرات برتر به تفکیک رشته آورده شده است.

تیمهای برتر در رشته فوتسال:
 پایه هفتم: بهنود دائمی، مهبد فلسفی، پارسا نوروزی، کامیار علی اصغرزاده، سوشیا دوغابی، آراد شرفی و سپهر احمدی

بازیکن برتر: کامیار علی اصغر زاده

بازیکن اخلاق: بهنود دائمی

آقای گل: کامیار علی اصغر زاده

پایه هشتم: آریا غفار، باربد میرزایی، نیما فرحزادی، پارسا پوراشرف، پویا استرکی، محمدرضا حسامی، امیرمحمد تقوی

بازیکن برتر: باربد میرزایی

بازیکن اخلاق: دانیال غلامی

آقای گل: امیرمحمد تقوی

پایه نهم: آراد نیکوسخن، سام عالی، سپنتا پریده پور، ایلیا قندهاری، پوریا حسن زاده، رضا باج، پارسا عرفانی

بازیکن برتر: نیما نیکزاد

بازیکن اخلاق: دانیال بخشایش

آقای گل: آراد نیکوسخن

تیمهای برتر در رشته والیبال:

پایه هفتم: آرشام افشنگ، رایان صنعتی، پرهام شعاریان، هیراد موسوی، امیرمحمد کظیمی، آرین تاجیک، علیرضا خسروی

بازیکن برتر: آرشام افشنگ

بازیکن اخلاق: دانیال لطیفی

پایه هشتم: امیرعلی علیزاده، رایان امینی، آرین شهبازی، ارشیا باقرزادی، عرفان لواسانی، ایلیا پرواس

بازیکن برتر: امیرپاشا دارچینیان

بازیکن اخلاق: پدرام غلامی

پایه نهم: آریا احمدی، پارسا شرفی راد، دانیال حقانی، هیربد فرجی، علی منتظری، علی نجاری

بازیکن برتر: شروین نعیمی

بازیکن اخلاق: امیرعلی رفعتی

تیمهای برتر در رشته بسکتبال:

پایه هفتم: آرمان معارف، ونداد سرخه ای، علی کولجی، عرفان امین پور، رادین عزیزی

بازیکن برتر: سام جلالیان

بازیکن اخلاق: عرفان امین پور

پایه هشتم: محمد حسن مجیدی، سام آل محمد، حسام قلیچی، محد حسین نژاد، مهدی حسینی، صدار نوری پور، بهداد صفایی، شارمین جهانی مقدم

بازیکن برتر: شایان حاجی پور

بازیکن اخلاق: محمد حسن مجیدی

پایه نهم: ایلیا پارسا، امیرحسین قدوسی، امیررضا سروش، بنیامین سعیدی، آروین زرگران، سام رفیعی، نیکان اسماعیل تهرانی

بازیکن برتر: ایلیا پارسا

بازیکن اخلاق: بنیامین سعیدی

نفرات برتر رشته تنیس روی میز:

پایه هفتم: نامی صالحین، سام برخوردار، سبحان توسلی، شایان حجت شمامی

بازیکن برتر: پویا یزدآبادی

بازیکن اخلاق: سام برخوردار

پایه هشتم: محمد معین ناری، ارشیا گلی، آروین خزایی نیکو

بازیکن برتر: هیراد صیاد چمنی

بازیکن اخلاق: رامین مجنونی

پایه نهم: علی سینا امیری، امیرنیما شکراللهی، محمد هادی گلابچیان

بازیکن برتر: علی دساه

بازیکن اخلاق: سپهر سرتاج

اخبار پیشنهادی