مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

نشست آموزش خانواده برای اولیا پایه هفتم برگزار شد

اولین نشست آموزش خانواده ویژه اولیا پایه هفتم دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد آبشناسان صبح روز پنجشنبه ۲۶ مهر برگزار شد.

در این جلسه «بهروز مرادی»، پژوهشگر، نویسنده و جامعه شناس به موضوع تغییرات روحی،  رفتاری و اجتماعی دانش آموزان در جریان تغییر مقطع از ابتدایی به دبیرستان دوره اول پرداخت.

مرادی در مورد تغییر فضای اجتماعی دانش آموزان و به تبع آن دنیای متفاوتی که در دبیرستان های دوره اول نسبت به ابتدایی تجربه می کنند، چالش هایی که ممکن است با آن رو به رو شوند و در نهایت استراتژی های رفتاری که اولیا باید داشته باشند صحبت کرد.  

«حامد معصومی»، مربی تربیتی پایه هفتم در این جلسه از اولیا درخواست کرد تا اگر دانش آموزی مشکل ارتباطی و تربیتی دارد، حتما با مربیان تربیتی مدرسه در میان بگذارند. او در مورد اردوی اصفهان نیز توضیحاتی ارائه کرد و قوانین و شرایط اولین اردوی دور از خانواده پایه هفتمی ها را شرح داد.  

«علی قاهری» و «محمد قاسمی» مشاوران آموزشی پایه هفتم در صحبتهای خود هم گزارش وضعیت یک ماه گذشته را ارائه کردند. آنها از اولیا خواستند که همراهی بیشتری با مشاورین آموزشی داشته باشند و مرتب به کارسنج سر بزنند.

مشاوران در مورد سیستم نمره دهی نیز توضیح دادند و با توجه به وضعیت کلی آموزشی دانش آموزان پایه هفتم از اولیا درخواست کردند مواردی را در منزل رعایت کنند تا شرایط آموزشی دانش آموزان پیشرفت کند.

اخبار پیشنهادی