شرایط و نحوه ثبت نام میان پایه دختران اعلام شد

ثبت نام پایه های هشتم و نهم (میان پایه) دبیرستان دوره اول دخترانه مجتمع علامه طباطبایی برای سال تحصیلی ۹۹ – ۱۳۹۸ از ۹۷/۱۰/۸ سال جاری آغاز شد.

ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی با صدور اطلاعیه شماره ۱۰ از متقاضیان دختر پایه های هشتم و نهم دعوت به پیش ثبت نام در «سامانه ستاد ثبت نام» به نشانی اینترنتیwww.alameh.ir  کرد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «در آستانه بیست و هفتمین سال فعالیت مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی ظرفیت محدودی جهت ثبت نام در پایه های هشتم و نهم دبیرستان دخترانه دوره اول (میان پایه) برای سال تحصیلی ۹۹ – ۱۳۹۸ ایجاد شده است که پیش ثبت نام آن از تاریخ ۹۷/۱۰/۸ آغاز می شود.» علاقه مندان ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی می توانند با ورود به سامانه و ثبت مشخصات نسبت به پیش ثبت نام خود اقدام نمایند.

اطلاعیه ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی، درباره شرایط پذیرش دانش آموز در پایه های هشتم و نهم دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی تصریح کرده است: «دارا بودن معدل کل حداقل ۱۹ در کارنامه نوبت اول سال جاری  یا معدل کل حداقل ۱۹ در خرداد ۱۳۹۷ ، قبولی در آزمون ورودی و پذیرش در مصاحبه حضوری از شرایط پذیرش دانش آموز است.»

مهلت پیش ثبت نام میان پایه دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی تا ۱۳۹۸/۲/۱۵ در نظر گرفته شده است.

مراحل ثبت نام برای میان پایه ها به شرح زیر است:

  1. از طریق وب سایت www.alameh.ir وارد «سامانه ستاد ثبت نام» شوید. (شما می توانید از بخش سامانه ها در صفحه اصلی وب سایت هم وارد سامانه «ثبت نام» شوید.)
  2.  اطلاعات اولیه خواسته شده در سامانه ثبت نام را به صورت کامل و با دقت تکمیل کنید.
  3. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت آن، ستاد ثبت نام از طریق پیامک، یک گذر واژه و رمز عبور به تلفن همراهتان ارسال می کند.
  4.  پس از دریافت رمز عبور، در قسمت پایین سامانه و در کادر زرد رنگ ستاد ثبت نام، روی کلمه «لینک» کلیک کرده و وارد صفحه اصلی سامانه شوید. همان جا با استفاده از کد ملی و رمز عبور دریافتی، در صفحه اختصاصی خود، به سامانه ثبت نام وارد شوید و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید. تکمیل کامل مراحل ثبت نام به معنی کامل کردن مشخصات، آپلود کارنامه و عکس دانش آموز است.
  5. با مشخص کردن زمان جلسه توجیهی، به اتفاق فرزندتان در جلسه مذکور حاضر شوید.

چه مدارسی را می توانید انتخاب کنید؟ 

دبیرستان دوره اول دخترانه علامه طباطبایی – واحد پاسداران پذیرای متقاضیان دختر خواهد بود.

متقاضیان ثبت نام توجه داشته باشند که پیش ثبت نام زمانی در سامانه به اتمام می رسد که “رسید ثبت نام” نمایش داده شود.

در این اطلاعیه آمده است که زمان برگزاری آزمون ورودی میان پایه روز پنجشنبه ۱۳۹۸/۲/۱۹ ساعت ۸ صبح است. منابع آزمون ورودی درسهای ریاضی، علوم، عربی، ادبیات و زبان انگلیسی است. از پذیرفته شدگان در آزمون ورودی برای حضور در جلسه توجیهی به همراه دانش آموز دعوت می شود.

تذکر مهم ۱ : برای انجام پیش ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی ابتدا اطلاعیه ها را به دقت مطالعه نمایید. آنگاه از درگاهی که لینک آن در انتهای خبر برایتان گذاشته شده است به «سامانه ستاد ثبت نام» مراجعه کنید و مراحل خواسته شده در سامانه را به دقت پیگیری نمایید تا پیش ثبت نام شما تکمیل شود. (در صورت تمایل می توانید اینفوگرافی مربوط به زمان بندی و مراحل ثبت نام را دانلود و مطالعه کنید.)

  • از طریق کادرهای زیر ابتدا در صورت تمایل اینفوگرافی ثبت نام را دریافت کرده و به دقت مطالعه نمایید و سپس وارد سامانه ستاد ثبت نام شوید

اخبار پیشنهادی