مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

دانش آموزان واحد ادونس به شیراز رفتند

دانش آموزان دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد ادونس در اردوی شیراز از تخت جمشید، حافظیه و سعدیه بازدید می کنند.

دانش آموزان دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد ادونس در اردوی شیراز به سر می برند. کاروان اردوی واحد ادونس روز شنبه ۱ اردیبهشت به سمت شیراز حرکت کردند.

«حامد معصومی» مربی فرهنگی واحد آبشناسان و یکی از مسئولان اردو در مورد برنامه سفر شیراز گفت: «ما روز شنبه با قطار به سمت شیراز حرکت کردیم و صبح یک شنبه رسیدیم. اولین برنامه تفریحی ما بازدید از تخت جمشید و صرف نهار بود. پس از بازدید از بنای باستانی تخت جمشید به اردوگاه شهید ربانی واقع در نزدیکی دروازه قرآن رفتیم و بچه ها در اتاق های ۸ نفری اسکان پیدا کردند. بعد از ظهر یکشنبه هم به حافظیه، سعدیه و زیارت شاهچراغ رفتیم. علاوه بر این تولد تعدادی از دانش آموزان را جشن گرفتیم و بازی های دسته جمعی انجام دادیم.»

او در مورد برنامه های دو روز باقیمانده افزود: «روز دوشنبه برنامه ما ابتدا بازدید از باغ ارم و زندان و بازار کریم خان است. بعد از آن به یکی از پارک آبی های مجهز شیراز به نام کوثر می رویم و همانجا شام می خوریم و به اردوگاه برمی گردیم. برنامه روز سه شنبه هم برگزاری مسابقه فوتبال است. بعد از ظهر سه شنبه حرکت می کنیم و صبح چهارشنبه در تهران خواهیم بود.»

اخبار پیشنهادی