مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

دانش آموزان برگزیده واحد گلستان معرفی شدند

جشن تقدیر از برترینهای آموزشی، فرهنگی، ورزشی و پژوهشی دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد گلستان به مناسبت فرا رسیدن جشن نیمه شعبان روز شنبه ۳۱ فروردین برگزار شد.

در این جشن حدود ۱۲۰ جایزه به نفرات برتر اهدا شد. اسامی نفرات برتر را در ادامه می خوانید.

پایه نهم

برترینهای آموزشی:

ساتیار اسلامی – پارسا توسلی – آرمان اسدی – برنا فروتنی – امیر ایلیا امانپور – محمد حسین رهبری مهر – ایلیا مظهر – افشین ادبی – امید ارگانی – مانی رحیمی – علی مهروانی – امیر محمد روح نواز – امیر عباس علی قاضی – فرید فرقانی – فربد رضانژاد.

برترینهای فرهنگی:

علی قیسی – پارسا فاخران – سورن بزرگی – آرش مافی

برترینهای ورزشی:

 آرش مافی بازیکن اخلاق رشته فوتسال و قهرمان رشته فوتبال دستی و نفر دوم مسابقات فوتبال PS4 – محمد محمدنژاد نفر اول مسابقات فوتبال PS4 و بازیکن برتر فنی مسابقات فوتسال – بردیا بدری کوهی بازیکنان برتر فنی رشته فوتسال – برنا فروتنی نفر دوم رشته پینگ پنگ – محمد مهدی علی نژاد قهرمان رشته آمادگی جسمانی و قهرمان رشته فوتبال دستی – ساتیار اسلامی نفر سوم رشته آمادگی جسمانی –  امیر ایلیا امان پور نفر سوم مسابقات فوتبال PS4  و نفر دوم ورزشی در نوبت اول – پارسا فاخران نفر اول ورزشی در نوبت اول – آرمان اسدی نفر سوم ورزشی در نوبت اول.

پایه هشتم

برترینهای آموزشی:

مهرزاد عباسی – هاوش عشقی – سید مانی علیزاده – عرفان منوچهری – پارسا معتمدی – رامیار کیقبادی – نیکان فرخی.

برترینهای فرهنگی: 

فواد نوربخش – کسری نجفی – رضا محمدی – ماهان همتی – پویا عطرچیان.

برترینهای ورزشی:

علیرضا کریمی پور بازیکن برتر فنی مسابقات فوتسال – روبین حجت نفر سوم مسابقات پینگ پنگ – کیان بهرام نیاکان نفر دوم مسابقات آمادگی جسمانی و نفر سوم ورزشی در نوبت اول – رامتین آزاد فلاح آقای گل مسابقات فوتسال – کسری بهروز کار نفر اول ورزشی در نوبت اول – علیرضا کریمی پور نفر دوم ورزشی در نوبت اول.

تیم قهرمان مسابقات فوتسال مدرسه: ماهان حشمتی (آقای گل رقابتها) – ماهان همتی – کیان نوروزی – کامیار شمالی – سهیل قاصدی – رامیار کیقبادی – پارسا صالح – کسری نجفی – فرزام فرجی

پایه هفتم

برترینهای آموزشی:

مانی تقی زاده – مانی اقبالیان – آرش قربا نخانی – شایان نصیری – هادی مهدوی – حمیدرضا مصری – امیر مهدی شعبانی – فربد زندوکیلی – امیرحسین شریعتی – پارسا آگاهی – مهرداد فراهانی – صدرا صفری مقدم – ایلیاد دباغ – محمدرضا ریعی پور – پرهام امیری – آرمین بیداری – امیر رهام ایمان زاده – بهراد بکاییان.

برترینهای فرهنگی:

محمد صدرا فتح اله –  ایلیا زینلی – امیر حسین امینی – رضا جعفری

مقام آوران مسابقات قرآنی:

رضا عزتی مقام اول مسابقات بهشت انس رشته نهج البلاغه

ایلیاد دباغ مقام دوم مسابقه احکام منطقه ۵

رضا جعفری مقام دوم مسابقات مفاهیم منطقه ۵

برترینهای ورزشی:

آرمین بیداری بازیکن برتر فنی مسابقات فوتسال – مانی اقبالیان قهرمان مسابقات پینگ پنگ – امیرحسین امینی  نفر اول ورزشی در نوبت اول – آرمین بیداری نفر دوم ورزشی در نوبت اول – دانیال حیدری نفر سوم ورزشی در نوبت اول.

اخبار پیشنهادی