مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

جشنواره دنیای کودکانه؛ ویژه برنامه تهرانپارسی ها برای هفته کودک

دانش آموزان پیش دبستان و دبستان واحد تهرانپارس، به مناسبت هفته جهانی کودک از ۱۶ تا ۲۱ مهر ماه، در جشنواره مجازی «دنیای کودکانه» شرکت می کنند.

دانش آموزان پیش دبستان و دبستان دخترانه علامه طباطبایی – واحد تهرانپارس، به مناسبت هفته جهانی کودک از ۱۶ تا ۲۱ مهر ماه، در جشنواره مجازی «دنیای کودکانه» شرکت می کنند. نقاشی، عکاسی، انشا‌نویسی، ساخت بادبادک و معرفی کتاب، موضوعات جشنواره تهرانپارسی ها است.

دانش آموزان همه پایه ها می توانند برای شرکت در جشنواره از موضوعاتی مثل خانواده، کشورایران، کلاس های مجازی، نکات ایمنی و بهداشت و سلامت، نقاشی بکشند و برای مسئول فرهنگی مدرسه، ارسال کنند.

موضوع دیگری که به گفته مسئول فرهنگی واحد تهرانپارس، برای بچه ها همیشه جذاب است، ساختن بادبادک است: «دانش آموزان این بار بادبادک های رنگی می سازند و یک آرزوی قشنگ و تبریک روز جهانی کودک را روی بادبادک هایشان می نویسند، از خودشان به همراه بادبادک ها برای مدرسه عکس ارسال کرده و در جشنواره شرکت می کنند.»

دانش آموزان همچنین با نوشتن انشایی با موضوع «من و روزهای پس از کرونا»، عکاسی با موضوع «حال خوش کودکی من»، معرفی کتاب به هم کلاسی هایشان در قالب ویدئو و ارسال آن به مدرسه، در جشنواره شرکت داده می شوند. هدف از اجرای این جشنواره در دبستان واحد تهرانپارس، ایجاد روحیه نشاط و همدلی بین دانش آموزان و گرامیداشت هفته جهانی کودک است.

اخبار پیشنهادی