ثبت نام محدود برای پایه های هشتم و نهم آغاز شد

ثبت نام آزمون ورودی تا 18 خرداد 96 ادامه دارد

ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی با صدور اطلاعیه شماره ۸ اعلام کرد که ثبت نام محدود از دانش آموزان پایه های هشتم و نهم متوسطه دوره اول از هفدهم بهمن ماه جاری آغاز شده است.

بر اساس اطلاعیه ستاد ثبت نام، ظرفیت محدودی برای جذب دانش آموزان پایه های هشتم و نهم متوسطه دوره اول در سال تحصیلی ۹۷- ۱۳۹۶ در نظر گرفته شده است که متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به وب سایت مجتمع به آدرس www.alameh.ir  و ورود به بخش سامانه ثبت نام آزمون ورودی (در بخش سامانه ها)، اطلاعات خود را وارد نموده و در آزمون ورودی، ثبت نام نمایند.

شرط ثبت نام در آزمون ورودی چیست؟

آزمون ورودی دانش آموزان پایه های هشتم و نهم ساعت ۱۰:۳۰ روز پنج شنبه، ۲۵ خرداد سال ۱۳۹۶ در واحد آبشناسان برگزار خواهد شد. ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی، دارا بودن معدل حداقل ۱۹ در کارنامه نوبت اول سال جاری یا معدل کل حداقل ۱۹ در کارنامه خرداد سال ۱۳۹۵، پذیرش در آزمون ورودی و مصاحبه حضوری را از شرایط ثبت نام دانش آموزان در پایه های هشتم و نهم ذکر کرده است.

مدارک ثبت نام در آزمون ورودی چیست؟

در این اطلاعیه، اصل و تصویر کارنامه و تصویر صفحه اول شناسنامه بعنوان مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ذکر شده است و دانش آموزان تا ۱۸ خرداد سال ۱۳۹۶ فرصت خواهند داشت تا روند ثبت نام خود را کامل کنند. بر اساس اطلاعیه ستاد ثبت نام، آزمون ورودی بر مبنای محتوای دروس ریاضی و علوم پایه های هفتم (برای متقاضیان ثبت نام در پایه هشتم) و محتوای دروس ریاضی و علوم پایه هشتم (برای متقاضیان ثبت نام در پایه نهم) برگزار می شود.   

متقاضیان به هنگام ثبت نام باید دبیرستان های دوره اول میرداماد، آبشناسان، فرمانیه، گلستان و پاسداران را به ترتیب اولویت انتخاب نمایند. کارشناسان ستاد ثبت نام با شماره ۴۴۸۵۴۳۲۵ آماده پاسخگویی به سوالات هستند.  

بر اساس اعلام ستاد ثبت نام، آزمون ورودی میان پایه مجتمع علامه طباطبایی روز ۲۵ خرداد سال ۱۳۹۶ در واحد آبشناسان (واقع در انتهای اتوبان ستاری شمال، دوربرگردان به سمت جنوب، خروجی اخلاص) برگزار می شود. 

* اطلاعیه شماره ۸ ستاد ثبت نام آزمون مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی

* از لینک زیر هم می توانید وارد سامانه ثبت نام آزمون ورودی شوید: 

اخبار پیشنهادی