مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

برگزاری چهارمین دوره مسابقات ورزشی درون مدرسه ای واحد شریعتی

چهارمین دوره مسابقات ورزشی درون مدرسه ای دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد شریعتی در حال برگزاری است. این رقابت ها به مناسبت دهه فجر در رشته های تنیس روی میز، فوتبال دستی و والیبال آغاز شده و تا اوایل اسفند ادامه خواهد داشت.

 دانش آموزان در رشته های مختلف هر روز در زنگ های تفریح دوم و سوم در حیاط مدرسه به رقابت با یکدیگر می پردازند. ۱۰ تیم در والیبال، ۱۴ تیم در تنیس روی میز و ۷ تیم در فوتبال دستی در این مسابقات شرکت دارند.

ایجاد انگیزه آموزشی با کمک ورزش

دوره های قبلی مسابقات ورزشی درون مدرسه ای دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد شریعتی به مناسبت های دهه فجر، ۱۳ آبان و هفته بسیج برگزار شد. به گفته «حسین شهرابی» مسئول فرهنگی واحد شریعتی هدف از این مسابقات افزایش تحرک جسمی دانش آموزان است: «فشار درسی بر دانش آموزان دوره دوم دبیرستان زیاد است. برگزاری چنین مسابقات ورزشی در مدرسه باعث می شود که با تخلیه هیجانات، شور و نشاط در دانش آموزان بیشتر شود. افزایش نشاط نیز انگیزه آن ها برای درس خواندن و موفقیت در بخش آموزشی مدرسه را افزایش می دهد.»

* برگزاری جلسات توجیهی ثبت نام سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی از ۴ بهمن آغاز شده است. ثبت نام آزمون ورودی مدارس علامه طباطبایی برای مقطع دبیرستان دوره دوم همچنان ادامه دارد. 

اخبار پیشنهادی