مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

خرسندیم که بهترین‌ها ما را انتخاب کرده‌اند

مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی

آبشناسانی های برتر جشن انقلاب معرفی شدند

دانش آموزان برتر دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد آبشناسان در جشن انقلاب معرفی شدند.

جشن انقلاب واحد آبشناسان به مناسبت ۲۲ بهمن و بین ۸ گروه آموزشی مدرسه (گروه های خوارزمی، هشترودی و فارابی از پایه هفتم، گروه های حیان، رازی و ابن سینا از پایه هشتم، گروه پایه نهم و گروه واحد ادونس) برگزار شد. تلاوت قرآن، اجرای سرود، پانتومیم، ماست خوری، بازیگری، دابسمش، صندلی داغ، اجرای موسیقی، استندآپ کمدی، خاطره دوران انقلاب و آیتم خلاقیت از بخش های جشن انقلاب این واحد بود. نفرات برتر جشن انقلاب در پایه هفتم:

تلاوت قرآن کریم: طاها دیو سالار (خوارزمی پایه هفتم) / احسان نعمتی و امیرحسین شرفخانی(حیان پایه هشتم) / امیرمهدی عابدی (حسابی پایه نهم)

مجری: شهراد شهسواری و امیرعلی فیالی (فارابی پایه هفتم) / کسری بختیاری (حیان پایه هشتم) / پارسا یزدان پناه و پارسا نجفی (ادونس و حسابی پایه نهم)

سرود: طاها آقایی، محمد حسن نژاد، حسین مه آبادی، محمدعماد گنجی، امیرپارسا مرندی، اشکان گندم کار(هشترودی پایه هفتم) / محمد صدرا حبیبی، محمد کسری حبیبی، سرود توکل، سرود محمدلو، بهراد مقدسی راد، امیرحسین شرفخانی(حیان پایه هشتم) / آرمین کلاگری، بهراد باریکانی (پایه نهم)

ماست خوری: امیرعلی اصغرنژاد، امیرمهدی انصاری، محمد صالح شهلایی، پارسا سوری، پارسا پزشکی، سالار هشترودی، اوستا میرزاوند، عرفان ویس زاده، مانی مالکی (خوارزمی پایه هفتم) / امیرمهدی شفایی، امین غفاری و ایلیا رضایی(حیان پایه هشتم) / امیرعلی شاهورانیان، اشکان یزدانی و مهران رجبی(حسابی پایه نهم)

پانتومیم: آرین جعفری، باربد لاری، محمد امین هدایت، کسری ناصری، ماهان مهویس (فارابی پایه هفتم) / محمدصدرا الله بخش و دانیال بابایی(رازی پایه هشتم) / شروین احمدی (حسابی پایه نهم)

دابسمش: رسا شفیعی (فارابی پایه هفتم) / امیرعلی شاهورانیان، اشکان یزدانی . مهران رجبی (حسابی پایه نهم)

بازیگری: مهدی شاه باغی و پارسا زندیه (رازی پایه هشتم)

صندلی داغ: برنا اسداللهی، محمد امین هدایت، آروین حبیب بیگی، کاوش آقا طاهر (فارابی پایه هفتم) / ایمان سمایی و شایان چیت ساز (رازی پایه هشتم) / علیرضا کاظمی اصل، پارسا نجفی و ارشیا جورسرا (حسابی پایه نهم)

موسیقی: آرشا گودرزی (هشترودی پایه هفتم) / نیلوفری و علی پودئی(رازی پایه هشتم) / حسن کاکایی نژاد، پارسا نجفی، ارشیا جورسرا، ایلیا بابازاده، کیان آزادی، امیرسام بیگدلی، محمدرضا کاظمینی و پوریا فرهادنیا حسابی پایه نهم) (حسابی پایه نهم)

خاطره گویی: حسین مه آبادی / فرزام قاسم نژاد و مهران رجبی(حسابی پایه نهم)

استندآپ: امیر پارسامرندی، دانیال بهمنش

خلاقیت: امیرطاها نظرپور (پایه هفتم)  / منصوری و متین کبریتی (پایه هشتم) / ایمان خادمه(ادونس پایه نهم)

کلیپ های دانش اموزان بعد از ارسال به سر گروه هایشان، در کانال های اطلاع رسانی واحد آبشناسان قرار گرفت و کلیپ هایی که بیشترین رای را داشتند به عنوان بهترین اجرا در رشته مربوطه، انتخاب شدند.

اخبار پیشنهادی