ویدیوهای ورزشی
مدرسه فرزندمان را چطور انتخاب کنیم؟
دانلود ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای انتخاب مدرسه فرزندمان، باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ از مدرسه چه می خواهیم و چطور باید اطلاعات لازم را برای انتخاب مدرسه جمع آوری کنیم؟ «محمد رضا میبدی»، عضو شورای عالی آموزش مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی، در این ویدیو تلاش کرده است با یک مثال، به گونه ای کارشناسی و علمی، نحوۀ […]

برگزاری اردوی «روزی در مدرسه»
دانلود ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

دانش آموزان پایه هفتم دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد فرمانیه، ۱۹ فروردین ماه در اردوی «روزی در مدرسه» شرکت کردند.

فوتبالیست ها!
دانلود ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

موضوع پانزدهمین قسمت از برنامه زنگ استعداد، زنگ فوتبال در دبستان علامه طباطبایی – واحد پاسداران است. ویدیو را ببیند.

اهدای جایزه به پاسدارانی ها
دانلود ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

جوایز جشنواره قرآنی بهشت انس و جشنواره ورزشی طلیعه نور به دانش آموزان دبستان علامه طباطبایی – واحد پاسداران اهدا شد.

«هفت سین» با برف آمد
دانلود ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

گزارشی از سفره هفت سین در یک روز برفی و گفتگو با پدر و مادرهایی که می خواهند فرزندشان را در پیش دبستان و دبستان دخترانه علامه طباطبایی – واحد تهرانپارس ثبت نام کنند. «مدرسه ای شاد برای بچه ها»، این شعار واحد تهرانپارس است. جلسات توجیهی ثبت نام در این مدرسه برای سال تحصیلی […]

جشنی برای سرآمدان واحد فرمانیه
دانلود ۷ اسفند ۱۴۰۲

افتخار آفریدند، تلاش کردند و درس خواندند. در مسابقات منطقه ای و ملی قهرمان شدند، از رقابت های بین المللی مدال گرفتند و حالا اینجا همه برایشان کف می زنند: «جشن سرآمدانِ واحد فرمانیه». از دانش آموزان برتر دبیرستان های دوره اول و دوم علامه طباطبایی – واحد فرمانیه در جشنی باشکوه تقدیر شد.

روایت آقای گزارشگر از یک جلسه ثبت نام
دانلود ۱ اسفند ۱۴۰۲

نیمه زمستان است. باد در بنرهای ایستاده در حیاط می پیچد. «رباتیک»، «نانو»، «نجوم»، «انیمیشن»، «زیست پزشکی، هوا-فضا».اینها نام غرفه هایی است که در نمایشگاه دستاوردهای مجتمع علامه طباطبایی برای بازدید شرکت کنندگان آماده شده است. یکی از دانش آموزان دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد میرداماد میکروفن به دست جلوی دوربین ایستاده تا […]

جلسه توجیهی ثبت نام واحد نیاوران برگزار شد
دانلود ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

اولین جلسه توجیهی و سنجش مهارتی دانش آموزان متقاضی ثبت نام در دبستان واحد نیاوران، پنج شنبه ۱۲ بهمن ماه برگزار شد.

چه کسانی علامه ای می شوند؟
دانلود ۳۰ دی ۱۴۰۲

اولین جلسه توجیهی ثبت نام پایه هفتم مدارس علامه طباطبایی برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ روز جمعه ۲۹ دی ماه برگزار شد. گزارش بازدید از نمایشگاه دستاوردها، جلسات توجیهی تفکیکی واحد ها، جلسه آزمون و گفتگوی «امیرسام باقرپور» دانش آموز واحد آبشناسان با متقاضیان ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی را در این ویدیو ببینید.

برگزاری جشنواره ورزشی دبستانی ها
دانلود ۱۳ دی ۱۴۰۲

جشنواره ورزشی طلیعه نور برای دانش آموزان دبستان های علامه طباطبایی – واحدهای نیاوران و پاسداران ۱۱ دی ماه برگزار شد.

شب امتحانی ها؛ برنامه ای از میردامادی ها، برای میردامادی ها!
دانلود ۱۳ دی ۱۴۰۲

شب امتحانی ها عنوان برنامه ای ویدیویی است که توسط دانش آموزان پایه هشتم واحد میرداماد آماده شده است. خلاصه ای از قسمت چهارم این برنامه، با موضوع امتحان تفکر و سبک زندگی را ببینید.

نحوه ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی برای ۱۴۰۴-۱۴۰۳
دانلود ۲ دی ۱۴۰۲

محمد صدرا کریمی دانش آموز پایه هشتم واحد پاسداران به همراه خانواده محترم شان، در این ویدیو نحوه ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ را تشریح می کنند.