ویدیوهای آموزشی
آشنایی با مجتمع علامه طباطبایی در یک روز بهاری
دانلود ۶ خرداد ۱۴۰۳

پنجمین دوره جلسات توجیهی، برای ثبت نام در پایه هفتم مدارس علامه طباطبایی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳، جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳برگزار شد. ویدیویی از این جلسات را تماشا کنید.

شب امتحانی ها؛ قسمت دوم
دانلود ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

موضوع دومین قسمت از این برنامه، امتحان فارسی سه شنبه ۱ خرداد ماه است. «شب امتحانی ها» توسط دانش آموزان پایه هشتم واحد میرداماد آماده می شود.

شب امتحانی های ۲!
دانلود ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

شب امتحانی ها عنوان برنامه ای ویدیویی است که توسط دانش آموزان پایه هشتم واحد میرداماد برای امتحانات نوبت دوم آماده شده است. خلاصه ای از قسمت اول این برنامه، با موضوع امتحان قرآن را ببینید.

مدرسه فرزندمان را چطور انتخاب کنیم؟
دانلود ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای انتخاب مدرسه فرزندمان، باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ از مدرسه چه می خواهیم و چطور باید اطلاعات لازم را برای انتخاب مدرسه جمع آوری کنیم؟ «محمد رضا میبدی»، عضو شورای عالی آموزش مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی، در این ویدیو تلاش کرده است با یک مثال، به گونه ای کارشناسی و علمی، نحوۀ […]

ماراتن آشپزی علمی
دانلود ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

برنامه ماراتن آشپزی علمی، ۲۴ اردیبهشت ماه در دبستان علامه طباطبایی – واحد پاسداران برگزار شد.

انگیزه درونی ات را پیدا کن!
دانلود ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

انگیزه برای درس خواندن، با چه روش هایی تقویت می شود؟ در بیست و دومین قسمت از برنامه تیک تاک، آموزگار واحد نیاوران درباره این موضوع صحبت می کند.

شرکت آبشناسانی ها در آزمون زبان انگلیسی
دانلود ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دانش آموزان دپارتمان زبان دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد آبشناسان در آزمون Cambridge Exams شرکت کردند.

اهدای جوایز برگزیدگان فصل دوم «تیک تاک»
دانلود ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

جوایز «مهشید بنار» آموزگار دبستان واحد نیاوران(برگزیده هیات داوران) و «جواد امانی» معاون واحد پاسداران (برنده جایزه مخاطبین) بعنوان برگزیدگان فصل دوم برنامه مشاوره ای- انگیزشی «تیک، تاک»،۴ اردیبهشت ماه در شورای عالی آموزش مجتمع علامه طباطبایی، اهدا شد.

روش هایی برای کاهش استرس امتحان
دانلود ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

اگر شما هم از دانش آموزانی هستید که موقع امتحانات، دچار استرس زیادی می شوید، توصیه های آقای جعفری مشاور واحد آبشناسان را خوب گوش کنید.

فرمانیه ای ها چطور برای کنکور ۱۴۰۴ آماده می شوند؟
دانلود ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

در دومین بخش از ویدیوی «تحویل سال کنکور در واحد فرمانیه» ابراهیم آصف مدیر واحد فرمانیه، درباره تغییرات کنکور، اهمیت امتحانات نهایی و برنامه های مدرسه برای سال آینده صحبت می کند.

چطور به درس خواندن علاقمند شوم؟
دانلود ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

در شانزدهمین قسمت از برنامه تیک تاک، مشاور واحد شریعتی درباره روش های علاقمند شدن دانش آموزان به درس و تقویت شوق یادگیری صحبت می کند.

تحویل سال کنکور در واحد فرمانیه
دانلود ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

دانش آموزان دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد فرمانیه، در سال پیش رو برای کنکور ۱۴۰۴ آماده می شوند. ابراهیم آصف مدیر دبیرستان های دوره اول و دوره دوم علامه طباطبایی – واحد فرمانیه در این ویدیو برنامه های مدرسه برای سال کنکور را تشریح کرده است.