#چه خبر
#چه خبر ۱۶
دانلود ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

سامیار صفوی مقدم در پانزدهمین قسمت از برنامه # چه خبر از اخبار دوره اولی ها، اعلام نفرات برتر جشنواره«مشق نقش فردا» و جام جهانی فوتبال رایانه توضیح میده.

#چه خبر۱۴
دانلود ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

در این قسمت از برنامه #چه خبر «سامیار صفوی مقدم» دانش آموز پایه دوم دبستان واحد پاسداران صحبت میکنه.

#چه خبر۱۳
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

کیارش حیدری اخباری درباره نایب قهرمانی تیم رباتیک واحد آبشناسان، جلسه معارفه مدیریت جدید پیش دبستان و دبستان واحد پاسداران و پایگاه تابستانی مدارس  برامون داره.

#چه خبر۱۱
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

در این قسمت از چه خبر”شهراد شهسوارانی” از اردوهای اخیر مدارس علامه طباطبایی، توزیع کارنامه های دانش آموزان علامه ای و برنامه های “گپ” و “یه خُرده از همه چی” برای شما میگه.  

#چه خبر ۱۲
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

در این قسمت از #چه_خبر “سامیارصفوی مقدم” از شروع پایگاه تابستانی دوره اولی های مدارس علامه طباطبایی، کلاس های تابستان دبستانی ها، برنامه تریبون برای شما میگه.  

#چه خبر۱۰
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

توی قسمت دهم، با هم با مدیران جدید آشنا می شیم، درباره کارنامه مدارس دوره اولمون صحبت میکنیم و به ثبت نام پنجمین دوره جام جهانی فوتبال رایانه ای را با هم ببینیم.

#چه خبر۹
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

کیارش حیدری در نهمین قسمت از برنامه #چه_خبر درباره پنجمین دوره جام جهانی فوتبال رایانه ای در تهران، شرایط برگزاری مسابقات و نحوه ثبت نام در مسابقه توضیح میده.

# چه خبر۸
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

جشن پایان سال تحصیلی، دریافت کارنامه در دبستان ها، تقدیر از دانش آموزان و کسب مقام های برتر در جشنواره ابداعات و اختراعات، از موضوعات این برنامه هست.

#چه خبر ۷
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

توی این قسمت همچنین یه بخش جدید به برنامه اضافه شده به نام «عکس نوشت». توی بخش عکس نوشت اخباری از مدارس رو به شکل تصویری مشاهده می کنین.

#چه خبر۶
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

ششمین قسمت از برنامه چه_خبر با اجرای «سامیار صفوی مقدم» دانش آموز پایه دوم پیش دبستان و دبستان علامه طباطبایی – واحد پاسداران منتشر شد.

#چه خبر۵
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

پنجمین قسمت از برنامه چه_خبر یکشنبه ۸ خرداد منتشر شد. این قسمت از برنامه با اجرای کیارش حیدری دانش آموز پایه هشتم دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد آبشناسان برگزار شد.

#چه خبر۴
دانلود ۱ تیر ۱۴۰۱

چهارمین قسمت از مجموعه برنامه #چه_خبر منتشر شد.شهراد شهسوارانی دانش آموز پایه هشتم دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد آبشناسان اجرای این قسمت از برنامه رو به عهده دارن.