تیک تاک
معنای موفقیت
دانلود ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

به نظر شما موفقیت چه معنایی دارد؟ برای موفق بودن باید به چه نکاتی توجه کرد؟ خانم شریفی آموزگار واحد تهرانپارس در قسمت بیست و چهارم تیک تاک، درباره معنای موفقیت صحبت می کند.

درس خواندن با فرآیند سه مرحله ای
دانلود ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

در قسمت بیست و سوم از برنامه تیک تاک، مشاور واحد میرداماد درباره سه فرآیند مهم درس خواندن یعنی قبل از کلاس، حین کلاس و بعد از کلاس، توصیه هایی به دانش آموزان دارد.

انگیزه درونی ات را پیدا کن!
دانلود ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

انگیزه برای درس خواندن، با چه روش هایی تقویت می شود؟ در بیست و دومین قسمت از برنامه تیک تاک، آموزگار واحد نیاوران درباره این موضوع صحبت می کند.

۸ نکته کلیدی برای خوب درس خواندن
دانلود ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای اینکه در خانه خوب درس بخوانیم، چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟ در بیست و یکمین قسمت از تیک تاک، مشاور دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد شریعتی توصیه هایی به دانش آموزان دارد.

هیچ دانش آموزی ضعیف نیست
دانلود ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

در بیستمین قسمت از برنامه تیک تاک، مسئول آموزش دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد گلستان سه نکته مهم درباره تقویت شوق یادگیری را تشریح می کند.

درس هایی که دوست شان نداریم!
دانلود ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

وقتی درسی را دوست ندارید، چطور آن را مطالعه می کنید؟ در نوزدهمین قسمت از مجموعه برنامه تیک تاک، مشاور دبستان واحد پاسداران راه حل مناسبی برای مطالعه این درس ها به دانش آموزان ارائه می دهد!

زمان های گم شده
دانلود ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

جواد امانی معاون واحد پاسداران در هجدهمین قسمت از برنامه تیک تاک، دلایلی که باعث کاهش شوق یادگیری در دانش آموزان می شود را بررسی کرده است.

روش هایی برای کاهش استرس امتحان
دانلود ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

اگر شما هم از دانش آموزانی هستید که موقع امتحانات، دچار استرس زیادی می شوید، توصیه های آقای جعفری مشاور واحد آبشناسان را خوب گوش کنید.