از ۱۳۷۲ تا ۱۴۰۲ با مدارس علامه طباطبایی

۳۰ سال با هم آموختیم

نوشته «یاسر توفیق حق» مدیرعامل «موسسه فرهنگی، آموزشی اندیشه مهر علامه طباطبایی» با عنوان «ارزش های موسسه» و مطلب «مصطفی جوادزاده» مدیر «مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی» با عنوان «اولویت های مجتمع» را بخوانید.

این مطالب در کتاب سال مجتمع علامه طباطبایی (سال تحصیلی۱۴۰۲-۱۴۰۱) منتشر شده است.

—– ارزش های موسسه

       یاسر توفیق حق

  • مدیرعامل موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی
  • عضو هیات موسس مجتمع علامه طباطبایی

قدردانی صمیمانه ام را به همه بزرگوارانی تقدیم می کنم که از سال ۱۳۷۲ تاکنون، در «توسعه کمی و بالندگی کیفی» مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی تاثیرگذار بوده اند. از موسسان و مدیران دلسوز گرفته تا معلمان، مربیان، مشاوران و کادر اجرایی فرهیخته و مجرب و تا کارکنان زحمتکش بخش خدمات مجتمع. از دانش آموزان سختکوش تا خانواده‌های فهیم.

 

«کمک به دانش آموزان با مشارکت اولیا جهت شناسایی، رشد و پرورش ابعاد مختلف وجودی آن ها به کمک آموزش های کیفی و با همراهی نیروی انسانی متعهد و بهره گیری از نظام آموزشی به روز و کارآمد» از جمله ماموریت های اصلی «موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی» است.

«احترام به تفاوت دیدگاه ها، صمیمت، اخلاق مداری، یادگیری دائمی و شایسته سالاری» از ارزش های سازمانی تعریف شده برای «مجتمع علامه طباطبایی» است. در این مسیر، «سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی نقشه راه است. افتخار ما خدمتگزاری به شما در سی سال مهری است که در کنار هم بوده ایم.

—– اولویت های مجتمع

       مصطفی جوادزاده

  • مدیر مجتمع علامه طباطبایی

سی سال با هم آموختیم و بزرگ شدیم. تداوم اعتماد دانش آموزان تلاشگر و خانواده های ارجمند، بزرگترین هدیه برای «جشن تولد مجتمع» است. به خود می بالیم که دانش آموزان دیروزِ «خانواده بزرگ علامه طباطبایی»، انسان های تاثیرگذار امروز ایران عزیزمان شده اند.

«دانش آموز محوری»، همواره از اولویت های برنامه ریزان مجتمع در حوزه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی است. «خدمت رسانی با کیفیت»، «پاسخگویی مدام» و جذب «معلمان و کادر اجرایی مجرب» از جمله اولویت های ماست. رعایت «صداقت در گفتار و عمل»، «نظم و انضباط» و نیز «همراهی متقابل مدرسه و خانواده» لازمه آموزش و پرورش صحیح فرزندانمان است. حالا با تکیه بر تجربه سی ساله، بنا داریم برنامه های تازه ای طراحی کنیم.