اخبار مدرسه

اولین قسمت از رادیو مشاوره منتشر شد

تاریخ انتشار : 1396/8/6

نحوه مطالعه درس های عمومی و اختصاصی از موضوعات برنامه امروز رادیو مشاوره هستند.

اولین قسمت از رادیو مشاوره منتشر شد. در این قسمت محمد جهانشاد مسئول پایه دهم دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد پاسداران توصیه هایی به دانش آموزان در رابطه با مطالعه دروس دارد. نحوه مطالعه درسهای اختصاصی و عمومی و همچنین زمان مناسب برای تست زنی آنها از مواردی هستند که جهاشاد در مورد آنها صحبت می کند.

گفتنی است رادیو مشاوره، مجموعه ای از فایل هاي صوتی در حوزه مشاوره و برنامه ريزي درسي است که به صورت هفتگی و در فضایی غیررسمی ، ضبط و به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان، از جمله اوليا دانش آموزان مجموعه مدارس مجتمع علامه طباطبايي، دانش آموزان علامه اي و عموم دانش آموزان قرار می گیرد.

فايل هاي راديو مشاوره در درجه نخست جهت استفاده اوليا و دانش آموزان پایه دهم دبيرستان دوره دوم علامه طباطبايي واحد پاسداران تهيه و تدارك ديده شده است. اما به جهت افزايش سطح آگاهي عمومي دانش اموزان و اوليا و نيز ترويج اين فرهنگ، انتشار فايل هاي راديو مشاوره هيچ منع قانوني نداشته و قابل استفاده و نشر مي باشند.

رادیو مشاوره هر هفته شنبه ها منتشر می شود. برای شنیدن فایل های صوتی رادیو مشاوره به کانال اطلاع رسانی علامه ای ها به آدرس @allameh_tabatabaei مراجعه کنید.