اخبار مدرسه

آموزش دکوراتیو به دختران علامه ای

تاریخ انتشار : 1398/4/26

دانش آموزان دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی – واحد پاسداران در کلاس های دکوراتیو، این هنر را به صورت عملی یاد می گیرند.

دانش آموزان دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی – واحد پاسداران در کلاس های دکوراتیو، این هنر را به صورت عملی یاد می گیرند. کلاس های دکوراتیو دختران علامه ای در پایگاه تابستانی سه شنبه ها و برای دانش آموزان پایه هشتم و نهم تشکیل می شود.

کلاس دکوراتیو برای رشد مهارت های هنری دختران علامه ای برگزار می شود. هنرهای دکوراتیو و یا هنرهای تزیینی به طراحی و تولید وسایلی گفته می شود که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای کاربرد نیز باشند.

دانش آموزان دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی – واحد پاسداران در این کلاس ساخت گل های دکوراتیو، پلیسه ای، استند و ... را یاد می گیرند. آموزش این هنر به دختران علامه ای خلاقیت و مهارت کار با دست را در آن ها تقویت می کند.

سوادمالی، بافت مو و خوشنویسی از دیگر کلاس های هنری دختران واحد پاسداران در پایگاه تابستانی است. پایگاه تابستانی دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی – واحد از 23 تیر آغاز و تا 23 مرداد برگزار می شود. آموزان دوشنبه و چهارشنبه هر هفته اردو می روند و یکشنبه ها و سه شنبه ها در کلاس های درسی شرکت می کنند.