اخبار مدرسه

آغاز به کار رسمی شورای دانش آموزی واحد دخترانه پاسداران در روز دانش آموز

تاریخ انتشار : 1397/8/15

اعضای شورای دانش آموزی دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی – واحد پاسداران احکام عضویت خود را در روز دانش آموز تحویل گرفتند.

اعضای شورای دانش آموزی دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی – واحد پاسداران احکام عضویت خود را در روز دانش آموز تحویل گرفتند. این احکام توسط «زینب کمال الدین» مدیر مدرسه به دانش آموزان تحویل داده شد و آن ها از 13 ابان ماه به طور رسمی کار خود در شورای دانش آموزی را آغاز کردند. اعضای شورای دانش آموزی دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی – واحد پاسداران در سال تحصیلی 98-97 «نازنین فاطمه ربیعی» از پایه نهم، «ژینا سادات حسینی» از پایه نهم، «کیمیا ملک پور افشار» از پایه هفتم و «آتوسا طاهر نژاد» از پایه هفتم هستند.

در ابتدای این مراسم مسئول فرهنگی و معاون مدرسه درباره 13 آبان و اتفاقات تاریخی که در آن رخ داده برای دانش آموزان صحبت کردند. همچنین برشورهایی نیز برای آگاهی بیشتر دانش آموزان درباره تاریخچه روز دانش آموز به پاسدارانی ها داده شد.

تقدیر از دانش آموزان برتر بخش دیگری از این مراسم بود. دانش آموزان ممتاز پاسدارانی در 13 آبان ماه از کادر اجرایی مدرسه لوح تقدیر و جایزه گرفتند. پخش کلیپ های مرتبط با روز دانش آموز و پذیرایی از دانش آموزان بخش دیگی از این مراسم بود.