اخبار مدرسه

مرحله دوم المپیادهای کشوری از 4 اردیبهشت آغاز می شود

تاریخ انتشار : 1397/1/30

7 دانش آموز دبیرستان دوره دوم مجتمع علامه طباطبایی - واحد پاسداران در مرحله دوم آزمون المپیاد علمی دانش آموزان کشور شرکت می کنند.

مرحله دوم آزمون المپیاد علمی دانش آموزان کشور از سه شنبه 4 اردیبهشت ماه برگزار می شود. 7 دانش آموز دبیرستان دوره دوم مجتمع علامه طباطبایی – واحد پاسداران هم در این آزمون ها شرکت می کنند. این دانش آموزان با کسب حدنصاب لازم در مرحله اول جواز حصور در مرحله دوم را به دست آوردند.

در رشته ریاضی «امیرمحمد غریبی پور» و «آرمین ابوطالبی» هر دو از پایه دهم موفق شدند به مرحله دوم المپیاد راه پیدا کنند. در رشته کامپیوتر هم «امیرحسین زارع» و «رضا ایرانبخش» هر دو از پایه یازدهم به مرحله دوم رسیدند.

«امیرحسین تیموری» دانش آموز پایه یازدهم و «آریا نصوحی» از پایه دهم دو دانش آموز دیگر واحد پاسداران در رشته شیمی به مرحله دوم راه پیدا کردند و «محمدرضا قاضی مناس» از پایه یازدهم در فیزیک مرحله اول را با موفقیت پشت سر گذاشت.

مرحله اول آزمون المپیاد علمی دانش آموزان کشور از 3 تا 6 بهمن برگزار شد و مجموعا 40 دانش آموز از دبیرستان های دوره دوم علامه طباطبایی – واحدهای شریعتی و پاسداران در آن حضور داشتند.

برنامه مرحله دوم آزمون المپیاد به این شرح است: