درس خواندن درست؛ برنامه های ویژه برای کنکور

معرفی دبیرستان  دوره دوم علامه طباطبایی– واحد شریعتی

 

معرفی دبیرستان  دوره دوم علامه طباطبایی– واحد شریعتی با درس خواندن صحیح زیر نظر مشاوران زبده موفق شده اند تا سهمی از قبول شدگان دانشگاه های صنعتی شریف ، تهران ، امیرکبیر ، شهید بهشتی و هنر را به این مدرسه اختصاص دهند . ما از سال جاری برنامه های ویژه روزانه ای برای کنکورهایمان طراحی کرده  و کوشیده‌ایم درست درس خواندن را برای موفقیت در کنکور به دانش آموزان سال های پایین تر آموزش دهیم . دبیرستان  دوره دوم علامه طباطبایی– واحد شریعتی شش کلاس دارد .

 

برگزاری اردوهای مطالعاتی زیر نظر مشاوران متخصص

برای راهیابی به رشته تحصیلی و دانشگاه مورد علاقه ، دانش آموزان باید از سال دهم روی هدفشان متمرکز شوند . برای این مهم ، مشاوران متخصص و متعهد مدرسه به طور مداوم دانش آموزان راهنمایی می‌کنند تا سال های منتج به کنکور را در مسیر مورد علاقه شان حرکت کنند . طراحی برنامه های آموزشی مدون و اجرای آن در به دست آوردن نتیجه مطلوب بسیار مهم است .به همین منظور و با هدف کیفیت بهتر و مطالعه اردوهای مطالعاتی در مدرسه برگزار می شود . چنین فضایی همدلی و دوستی دانش آموزان را تقویت می کند و انگیزه درس خواندن را افزایش می‌دهد . ایجاد انگیزه برای رشد علمی ضروری است . معلمان و مشاوران دبیرستان  دوره دوم علامه طباطبایی– واحد شریعتی با روش های نوین آموزشی برای ارتقاء انگیزه دانش آموزان تلاش می‌کنند .

 

شریعتی مدرسه ای چند بعدی

مدرسه ما فضای فیزیکی مناسبی دارد و از امکاناتی نظیر آزمایشگاه ، سالن اجتماعات، کتابخانه و ... بهره می‌برد . 100درصد دانش آموزان دبیرستان  دوره دوم علامه طباطبایی– واحد شریعتی سال گذشته به دانشگاه راه یافتند . با این همه مدرسه شریعتی یک بعدی نیست . رشد استعداد دانش آموزان در ابعاد مختلف در دستور کار دبیرستان قرار دارد. از این رو با طراحی زنگ هنر و پژوهش فرصتی مناسب برای کشف و ترببیت استعدادهای فکری و هنری پدید آمده است . به همین جهت موفقیت های دانش آموزان مدرسه ما تنها علمی نیست. کسب مقام های منطقه ای در مسابقات مفاهیم قرآن ، داستان کوتاه ،نوازندگی و ورزشی از جمله موفقیت های فرهنگی واحد شریعتی است

 

مطالعه عصرانه در مدرسه در کنار توجه به پژوهش و فرهنگ

دانش آموزان مدرسه برای آمادگی کنکور هر روز برنامه مطالعاتی عصرانه دارند . بنابر این از ساعت 15:30 تا 20:30در مدرسه درس می‌خوانند . کلاس های المپیاد ریاضی ،فیزیک و شیمی هم در مدرسه برگزار می‌شود . با این همه کلاس های هنری و پژوهشی عکاسی ، سازه ، ساخت گلایدر و ....همراه با لیگ های ورزشی در رشته های مختلف در دبیرستان برگزار می‌شود ، چرا که ما به تربیت نوجوان چند بعدی معتقدیم .