اتاق خبر

ثبت نام مدارس ابتدایی پسرانه علامه طباطبایی در واحدهای نیاوران و پاسداران آغاز شد

تاریخ انتشار : 1396/10/8

با خواندن این خبر به سادگی می توانید فرزندانتان را برای سال تحصیلی 98-97 در پیش دبستان و دبستان های پسرانه مجتمع علامه طباطبایی ثبت نام کنید.

ثبت نام مدارس ابتدایی پسرانه علامه طباطبایی در واحدهای نیاوران و پاسداران آغاز شد

ثبت نام پیش دبستان و دبستان های پسرانه مجتمع علامه طباطبایی (واحدهای نیاوران و پاسداران) برای سال تحصیلی 98-1397 از دوم دی ماه سال جاری آغاز شده است.

ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی با صدور اطلاعیه شماره 11 از متقاضیان ورود به مدارس ابتدایی پسرانه علامه طباطبایی دعوت کرد تا  مشخصات خود را در سامانه ستاد ثبت نام وارد نموده و ثبت نام کنند. در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «در آستانه بیست و ششمین سال فعالیت مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی، ثبت نام پیش دبستان و دبستان های پسرانه علامه طباطبایی برای سال تحصیلی 98-1397 از تاریخ 1396/10/2 آغاز می شود.

* مراحل ثبت نام در مدارس ابتدایی علامه طباطبایی به شرح زیر است:
           الف) ثبت نام اینترنتی:

 1.  از طریق کادر «سامانه ثبت نام آزمون ورودی در انتهای همین صفحه مراحل ثبت نام خود را آغاز کنید. (شما می توانید از بخش سامانه ها در صفحه اصلی وب سایت www.alameh.ir هم وارد سامانه «ثبت نام آزمون ورودی» شوید.)
 2.  اطلاعات اولیه خواسته شده در سامانه ثبت نام را به صورت کامل و با دقت تکمیل کنید.
 3. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت آن، ستاد ثبت نام از طریق پیامک، یک گذر واژه و رمز عبور به تلفن همراهتان ارسال می کند.
 4.  پس از دریافت رمز عبور، در قسمت پایین سامانه و در کادر زرد رنگ ستاد ثبت نام، روی کلمه «لینک» کلیک کرده و وارد صفحه اصلی سامانه شوید. همان جا با استفاده از کد ملی و رمز عبور دریافتی، در صفحه اختصاصی خود در سامانه ثبت نام وارد شوید و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید.
 5. با مشخص کردن زمان، در جلسه توجیهی حاضر می شوید و مراحل آزمون سنجش هوش و ثبت نام را طی می کنید.
  ب) ثبت نام حضوری
  اولیاء محترم دانش آموزان می توانند از طریق مراجعه حضوری به واحدهای نیاوران و پاسداران همه مراحل فوق برای ثبت نام اینترنتی را توسط همکاران ستاد ثبت نام که در محل مدرسه مستقر شده اند، انجام دهند.
 • چه مدارسی را می توانید انتخاب کنید؟ 

 شما می توانید پس از مطالعه بخش درباره ما در صفحه اختصاصی دو واحد نیاوران و پاسداران در سایت alameh.ir  یکی از این دو واحد را برای تحصیل فرزندتان انتخاب کنید. ستاد ثبت نام پیشنهاد کرده است مسافت محل سکونت تا مدرسه به عنوان اولویت مهم برای انتخاب واحد درخواستی مدنظر قرار گیرد.

 • از طریق کادر زیر می توانید مستقیما وارد سامانه ستاد ثبت نام شوید و ثبت نام فرزندتان را تکمیل کنید