اتاق خبر

اعلام شرایط ثبت نام در دبیرستان دخترانه دوره اول

تاریخ انتشار : 1396/10/8

از اینجا می توانید در آزمون ورودی مدرسه دخترانه علامه طباطبایی ثبت نام کنید.

اعلام شرایط ثبت نام در دبیرستان دخترانه دوره اول

ثبت نام پایه هفتم دبیرستان دوره اول دخترانه مجتمع علامه طباطبایی برای سال تحصیلی 98-1397 از دوم دی ماه سال جاری آغاز شده است.

ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی با صدور اطلاعیه شماره 8 از متقاضیان ورود به مدارس علامه طباطبایی دعوت کرد تا برای شرکت در آزمون ورودی، پس از مطالعه دفترچه آزمون، مشخصات خود را در سامانه ستاد ثبت نام وارد نموده و ثبت نام کنند. در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «در آستانه بیست و ششمین سال فعالیت مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی، ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان دخترانه دوره اول (پایه هفتم) برای سال تحصیلی 98-1397 از تاریخ 96/10/02 آغاز می شود.»

اطلاعیه ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی درباره شرایط پذیرش دانش آموز در پایه هفتم دبیرستان دوره اول دخترانه علامه طباطبایی تصریح کرده است: «دارا بودن معدل کل حداقل 19 در کارنامه نوبت دوم سال پنجم ابتدایی و یا معدل حداقل 19 در کارنامه نوبت اول سال ششم ابتدایی، قبولی در آزمون ورودی و پذیرش در مصاحبه حضوری شرایط پذیرش دانش آموز است.»

  • مراحل ثبت نام برای آزمون ورودی پایه هفتم دخترانه به شرح زیر است:
  1. دفترچه راهنمای ثبت نام  آزمون ورودی را از انتهای همین صفحه دریافت کنید و به دقت مطالعه نمایید.
  2. پس از مطالعه دقیق دفترچه آزمون ورودی، از طریق کادر «سامانه ثبت نام آزمون ورودی در انتهای همین صفحه مراحل ثبت نام خود را آغاز کنید. (شما می توانید از بخش سامانه ها در صفحه اصلی وب سایت www.alameh.ir هم وارد سامانه «ثبت نام آزمون ورودی» شوید.)
  3.  اطلاعات اولیه خواسته شده در سامانه ثبت نام را به صورت کامل و با دقت تکمیل کنید.
  4. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت آن، ستاد ثبت نام از طریق پیامک، یک گذر واژه و رمز عبور به تلفن همراهتان ارسال می کند.
  5.  پس از دریافت رمز عبور، در قسمت پایین سامانه و در کادر زرد رنگ ستاد ثبت نام، روی کلمه «لینک» کلیک کرده و وارد صفحه اصلی سامانه شوید. همان جا با استفاده از کد ملی و رمز عبور دریافتی، در صفحه اختصاصی خود در سامانه ثبت نام وارد شوید و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید.
  6. با مشخص کردن زمان، در جلسه توجیهی حاضر می شوید و همانجا کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت می کنید. (زمان و مکان آزمون در کارت ورودی درج شده است.)
  7. آزمون ورودی پایه هفتم ساعت 8:30 صبح روز پنج شنبه 20 اردیبهشت سال 97 در واحد پاسداران برگزار می شود.
  • از طریق کادرهای زیر هم می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی را دریافت کرده و پس از مطالعه آن،  مستقیما وارد سامانه ستاد ثبت نام شوید