معاونت منابع انسانی و مالی

معاونت منابع انسانی و مالی

مدیریت منابع انسانی (Human resources management)، عبارت است از فرایند کار کردن با افراد، به‌طوری‌که این افراد و سازمان‌شان به توانمندی کاملی دست یابند. در واقع مدیریت منابع انسانی مدیریت نیروی انسانی در جهت اهداف سازمان است و شامل فعالیت‌هایی نظیر جذب نیرو، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازمانی می‌شود. به عبارتی دیگر مدیریت منابع انسانی تابعی در سازمان است که عملکرد کارکنان را در خدمت‌رسانی به اهداف استراتژیک سازمان، به حد اعلا میرساند.

در محیط کاری فعلی، تمام شرکت‌های جهانی بر ابقای استعداد و آگاهی نیروی کار تمرکز دارند. تمام شرکت‌ها می‌کوشند تا ترک خدمت کارکنان را کاهش دهند و آگاهی آنان را ارتقاء بخشند. استخدام نیروی کار تازه نه تنها هزینه‌های بالایی به بار می‌آورد، بلکه خطر آمدن افرادی را که نتوانند جای فردی را که قبلاً در آن منصب کار می‌کرد، پر کنند، را افزایش می‌دهد.

معاونت منابع انسانی در مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی به دنبال مدیریت افراد با تمرکز بر سیاست‌ها و اهداف و چشم اندازهای از پیش تعریف شده است. واحدها و بخش‌های معاونت منابع انسانی، مسئولیت فعالیت‌هایی از جمله استخدام، آموزش و توسعه، ارزیابی عملکرد در حوزه پرسنل حال حاضر و افرادی که تمایل دارند تا به این خانواده بزرگ بپیوندند را به عهده دارد.

از این رو چنانچه شما تمایل دارید به این خانواده بزرگ بپیوندید، فرم قرار داده شده در انتهای این صفحه را دریافت کرده و نسبت به تکمیل کامل مندرجات داخل آن اقدام کرده و سپس فایل نهایی را با رعایت ضوابطی که در ادامه بیان می شود از طریق پست الکترونیک به آدرس مندرج در انتهای این متن ارسال نمایید. این فرم به منظور سهولت در تکمیل و یکپارچه سازی درخواست هاست، لذا باید به صورت الکترونیکی و در فضای برنامه اکسل تکمیل و ارسال گردد.

اطلاعات مندرج در این پرسنامه کاملا محرمانه تلقی شده و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.

در هنگام تکمیل فرم استخدام نکات زیر را حتماً رعایت کنید:

1- این فرم را حتما در محیط اکسل تکمیل و ارسال کنید.

2- تمامی قسمتهای مشخصات قرار داده شده در فرم الزامی بوده و باید تکمیل گردد در غیر اینصورت امکان عدم بررسی فرم شما وجود خواهد داشت.

3- پس از تکمیل فرم لطفا آن را با فرمت زیر ذخیره کرده و ارسال نمایید:             

(نام و نام خانوادگی-شغل مورد تقاضا.xlsm) به عنوان مثال: (احمد احمدی-ریاضی.xlsm)

 

لطفا فرم را پس از تکمیل و ذخیره با فرمت قید شده، از طریق پست الکترونیک به آدرس HRM@alameh.ir ارسال نمایید.

فرم های رسیده پس از بررسی اولیه به واحد مربوطه ارجاع داده شده و در صورت نیاز در نوبت انجام مصاحبه حضوری قرار داده خواهد شد.

 

توجه: در صورتی که تمامی قسمت های مشخص شده در فرم استخدام تکمیل نگردد، فرم شما بررسی نخواهد شد.