ستاد ثبت نام

پیش ثبت نام مدارس علامه طباطبایی مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول از 13 دی آغاز شد

ستاد ثبت نام

ستاد ثبت ‌نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی با صدور سه اطلاعیه جداگانه، آغاز پیش ثبت نام مدارس پسرانه و دخترانه علامه طباطبایی در مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول (پایه هفتم و میان پایه ها) را اعلام کرد. بر این اساس، پیش ثبت نام مدارس علامه طباطبایی از شنبه 13 دی ماه 1399 آغاز شد.

ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی با صدور اطلاعیه شماره 1، دارا بودن ارزیابی خوب یا خیلی خوب یا معادل آن در کارنامه نوبت دوم سال پنجم یا کارنامه نوبت اول سال ششم ابتدایی به انضمام پذیرش در مصاحبه را از شرایط قبولی پذیرش دانش آموز در پایه هفتم دبیرستان های دوره اول پسرانه علامه طباطبایی در واحدهای میرداماد، آبشناسان، فرمانیه، گلستان و پاسداران و  دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی- واحد پاسداران عنوان کرده است. داوطلبان لازم است برای آگاهی از مراحل ثبت نام، پیش از ورود به سامانه ستاد ثبت نام، اطلاعیه ها را مطالعه نمایند.

متقاضیان ثبت نام در پایه های هشتم و نهم (میان پایه) دبیرستان های پسرانه و دخترانه دوره اول لازم است اطلاعیه شماره 2 ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی را مطالعه کرده و مراحل ثبت نام را به دقت طی کنند. در این اطلاعیه آغاز ثبت نام برای آزمون ورودی 13 دی ماه 99 و پایان ثبت نام 31 اردیبهشت 1400 عنوان شده است. بر اساس این اطلاعیه، حداقل معدل 19 در کارنامه نوبت اول سال جاری یا معدل کل حداقل 19 در خرداد 99 از شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون ورودی پایه های هشتم و نهم (میان پایه) دبیرستان های پسرانه و دخترانه دوره اول علامه طباطبایی ذکر شده است.

متقاضیان ثبت نام در مدارس ابتدایی پسرانه علامه طباطبایی، واحدهای نیاوران و پاسداران و مدارس ابتدایی دخترانه علامه طباطبایی، واحدهای تهرانپارس و تجریش  می توانند با مطالعه دقیق اطلاعیه شماره 3، با نحوه ثبت نام در مدارس ابتدایی مجتمع آشنا شوند. بر اساس این اطلاعیه، پیش ثبت نام مدارس پسرانه و دخترانه ابتدایی از 13 دی ماه با مراجعه به سامانه ستاد ثبت نام در سایت www.alameh.ir انجام می شود. اولیاء این دانش آموزان پس از پیش ثبت نام در سامانه ثبت نام و تکمیل مشخصات لازم،  مراحل پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

تذکر مهم: برای انجام پیش ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی ابتدا اطلاعیه ها را به دقت مطالعه نمایید. سپس در قسمت خواسته شده کلیک کنید و بعد جزییات ذکر شده را در صفحه ای که متعاقبا برایتان باز می شود مطالعه نمایید. آنگاه از درگاهی که لینک آن برایتان گذاشته شده است به «سامانه ستاد ثبت نام» مراجعه کنید و مراحل خواسته شده در سامانه را به دقت پیگیری نمایید تا پیش ثبت نام شما تکمیل شود. (در صورت تمایل می توانید اینفوگرافی مربوط به زمان بندی و مراحل ثبت نام را دانلود و مطالعه کنید.)


پاسخ به سوالات متداول درباره ثبت نام: