ستاد ثبت نام

آزمون ورودی پایه هفتم مدارس علامه طباطبایی برای سال تحصیلی 98-97 حذف شد

ستاد ثبت نام

* اطلاعیه های ثبت نام در پایه های مختلف مدارس علامه طباطبایی 

ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی، با صدور اطلاعیه جدیدی از حذف آزمون ورودی پایه هفتم مدارس پسرانه و دخترانه علامه طباطبایی خبر داد. در این اطلاعیه تاکید شده است: «پیرو مصوبه و بخشنامه اخیر (اسفندماه) وزارت آموزش و پرورش مبنی بر منع برگزاری آزمون ورودی برای پذیرش دانش آموزان پایه تحصیلی هفتم متوسطه دوره اول، به اطلاع می رساند مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی، در مدارس متوسطه دوره اول خود برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ آزمون ورودی برگزار نخواهد کرد .»

مجتمع علامه طباطبایی در این اطلاعیه از رویکرد اخیر تربیتی، آموزشی مسوولان حوزه تعلیم و تربیت کشور حمایت کرده است. ستاد ثبت نام در اطلاعیه خود درباره نحوه پذیرش دانش آموز در پایه هفتم آورده است: «مجتمع در حال تدوین راه حلهای جایگزین آزمون ورودی است که به محض جمع بندی و تصویب، صرفا از طریق وب سایت www.alameh.ir و کانال اطلاع رسانی مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی اطلاع رسانی خواهد شد.» بر اساس این اطلاعیه جلسات توجیهی و آشنایی با فعالیت های مجموعه مدارس علامه طباطبایی با حضور دانش آموزان و اولیا آنها همانند قبل و طبق زمان بندی برگزار می شود.

 

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه های حضوری دبیرستان های دوره اول از طریق لینک زیر وارد سامانه ستاد ثبت نام شوید. 

تصحیح اطلاعیه های ثبت نام در پایه هفتم مدارس پسرانه و دخترانه

ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی پیش از این با صدور اطلاعیه های جداگانه ای، زمان پیش ثبت نام سال تحصیلی 98-1397 مدارس علامه طباطبایی (پسرانه و دخترانه) را اعلام کرده بود. اکنون این اطلاعیه ها بر اساس بخشنامه جدید وزارت آموزش و پرورش تصحیح شده است. بنابر اطلاعیه های اصلاح شده شماره 8 و 7 ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی، پیش ثبت نام پایه هفتم دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی (پسرانه و دخترانه) برای سال تحصیلی 98-1397 که از دوم دیماه 96 آغاز شده، همچنان ادامه دارد. اطلاعیه های اصلاح شده پیش ثبت نام پایه های هفتم (پسرانه و دخترانه) را می توانید در همین صفحه بخوانید و روند ثبت نام را طی کنید.

این ستاد همچنین در اطلاعیه های شماره 10 و 9 از متقاضیان شرکت در آزمون ورودی پایه های هشتم و نهم دبیرستان های دوره اول پسرانه و دخترانه علامه طباطبایی (میان پایه) برای سال تحصیلی 98-1397، دعوت کرده است تا از دوم دیماه 96 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. آزمون ورودی پایه های هشتم و نهم (میان پایه) به قوت خود باقی است. اطلاعیه های شماره 12 و 11 ستاد ثبت نام، آغاز ثبت نام در آزمون سنجش هوش متقاضیان پیش دبستان و دبستان های علامه طباطبایی (پسرانه و دخترانه) برای سال تحصیلی 98-1397 را نیز دوم دیماه 96 اعلام کرده است.

اولیاء دانش آموزان پیش از آغاز مراحل ثبت نام، لازم است اطلاعیه ها را بخوانند. سپس دفترچه راهنمای ثبت نام را از صفحات مربوطه دریافت (دانلود) نموده و به دقت مطالعه کنند. آنگاه مراحل ثبت نام را از طریق سامانه ستاد ثبت نام کامل نمایند.